2024-01-17 93hda635f63dhuhi73q2

Tani zestaw CryptoCard Graphite dla naszych klientów

Karty CryptoCard PKI pojawiły się w naszej ofercie w roku 2000, karty CryptoCard multiSIGN w 2003 a karty CryptoCard Carbon w 2011. Karty te używane są do dzisiaj przez wielu naszych Klientów. W roku 2019 premierę miała nasza najnowsza karta – CryptoCard Graphite, będąca następczynią poprzednich konstrukcji. W obecnych czasach, kiedy coraz szybciej zmieniają się systemy operacyjne, standardy i wymagania rynku, coraz trudniejsze staje się utrzymanie wstecznej kompatybilności nowego oprogramowania ze starszymi produktami.

Obsługa poprzednich typów kart w nowych wersjach dostarczanego przez nas oprogramowania jest sporym obciążeniem, które wpływa na wydajność i elastyczność kolejnych wersji pakietu CryptoCard Suite. Co więcej, starsze karty są używane przez coraz mniejszą grupę użytkowników, choć nakład pracy na zapewnienie wsparcia dla takich produktów jest ciągle podobny. Chcemy skupić się na rozwijaniu nowej funkcjonalności i na wsparciu dla nowych wersji systemów operacyjnych, włączając w to szeroko wykorzystywane, aktualne produkty.

Dlatego też podjęliśmy decyzję o stopniowym wycofywaniu wsparcia dla starszych kart z kolejnych wersji oprogramowania.

Z myślą o klientach, którzy wciąż posiadają nasze starsze produkty kartowe przygotowaliśmy możliwość wymiany posiadanych kart na nowoczesne karty CryptoCard Graphite, na atrakcyjnych warunkach.

Przygotowana dla naszych Klientów, specjalna oferta działa zgodnie z następującymi zasadami:

  • każdy użytkownik karty CryptoCard Carbon, CryptoCard multiSING lub CryptoCard PKI ma prawo do zakupu karty CryptoCard Graphite na specjalnych warunkach,
  • promocja obejmuje również karty hybrydowe,
  • użytkownik ma prawo do zakupu maksymalnie takiej liczby kart Graphite ilu kart starszych typów aktualnie używa,
  • wymagane jest podanie numerów seryjnych posiadanych kart,
  • specjalna zniżka w wysokości 30%,
  • liczba kart dostępnych w promocji jest ograniczona,
  • promocja obejmuje karty białe,
  • udzielamy rocznej gwarancji na kartę elektroniczną.

Strona produktu CryptoCard Graphite

Klientów zainteresowanych tą specjalną ofertą prosimy o podanie liczby kart i numerów seryjnych w e-mailu przesłanym na adres sklep@cryptotech.com.pl. Zapraszamy.