Rozwiązania

Karty elektroniczne

Karty elektroniczne to wielofunkcyjne narzędzie wspomagające użytkowników indywidualnych, firmy  czy korporacje w osiągnięciu wysokiego stopnia szeroko pojętego bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz fizycznego.

Czytaj więcej

Podpis elektroniczny

Podpis elektroniczny to w cyfrowym świecie niezbędne i konieczne narzędzie do zapewnienie autentyczności, integralności oraz niezaprzeczalności dokumentów w postaci elektronicznej.

Czytaj więcej

Systemy infrastruktury PKI

Systemy PKI to kompleksowe rozwiązanie oparte na kryptografii klucza publicznego, które umożliwia bezpieczne zarządzanie kluczami kryptograficznymi, uwierzytelnianie, podpisywanie cyfrowe i szyfrowanie w środowisku informatycznym.

Czytaj więcej

Kontrola dostępu i uprawnień

Karta elektroniczna to nie tylko doskonałe narzędzie do zabezpieczania dostępu do danych w postaci elektronicznej ale także może być elektroniczną formą fizycznego klucza chroniącego dostęp do pomieszczeń.

Czytaj więcej

Personalizacja kart elektronicznych

Systemy personalizacji kart elektronicznych to ważny element wdrożenia kart elektronicznych, który wiąże się z nadawaniem kartom indywidualnych cech użytkownika zarówno w postaci elektronicznej jak i fizycznej.

Czytaj więcej