Rozwiązania

Karty elektroniczne

Karty elektroniczne to wielofunkcyjne narzędzie wspomagające użytkowników indywidualnych, firmy  czy korporacje w osiągnięciu wysokiego stopnia szeroko pojętego bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz fizycznego.

Czytaj więcej

Podpis elektroniczny

Podpis elektroniczny to w cyfrowym świecie niezbędne i konieczne narzędzie do zapewnienie autentyczności, integralności oraz niezaprzeczalności dokumentów w postaci elektronicznej.

Czytaj więcej

Systemy RFID/NFC

Systemy RFID/NFC oferują efektywne rozwiązania w dziedzinie identyfikacji, monitorowania i komunikacji, poprawiając wydajność i zwiększając możliwości automatyzacji w różnych obszarach życia i biznesu.

Czytaj więcej

Systemy infrastruktury PKI

Systemy PKI to kompleksowe rozwiązanie oparte na kryptografii klucza publicznego, które umożliwia bezpieczne zarządzanie kluczami kryptograficznymi, uwierzytelnianie, podpisywanie cyfrowe i szyfrowanie w środowisku informatycznym.

Czytaj więcej

Kontrola dostępu i uprawnień

Karta elektroniczna to nie tylko doskonałe narzędzie do zabezpieczania dostępu do danych w postaci elektronicznej ale także może być elektroniczną formą fizycznego klucza chroniącego dostęp do pomieszczeń.

Czytaj więcej

Sprzętowe rozwiązania kryptograficzne

Sprzętowe rozwiązania kryptograficzne to urządzenia oferujące najwyższy stopień bezpieczeństwa ponieważ klucze kryptograficzne i operacje są przechowywane i realizowane na dedykowanym sprzęcie, co utrudnia ataki i zwiększa ogólny poziom ochrony materiału kryptograficznego.

Czytaj więcej

Personalizacja kart elektronicznych

Systemy personalizacji kart elektronicznych to ważny element wdrożenia kart elektronicznych, który wiąże się z nadawaniem kartom indywidualnych cech użytkownika zarówno w postaci elektronicznej jak i fizycznej.

Czytaj więcej