CryptoTech - Strona główna  
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI
KIGEiT
 
Certyfikacja CSCIP
CSCIP
Strona główna : Usługi
Integracja
Instalacja
Wdrożenia
Dostosowanie rozwiązań
Rozwiązania na zamówienie
Analiza potrzeb i projektowanie
Wsparcie
Serwis
Personalizacja
Szkolenia
Doradztwo
Usługi

Odpowiedzialne systemy bezpieczeństwa informacji nie powstają z dnia na dzień. Wymagają one dogłębnej analizy potencjalnych zagrożeń, profesjonalnego projektu, szczegółowego planu wdrożenia, szkolenia użytkowników, dostawy i integracji różnych technologii, gdyż tylko podstawowe i proste problemy można rozwiązać za pomocą typowych produktów "z półki". Dzięki naszemu doświadczeniu możemy skutecznie realizować powyższe usługi lub współpracując z klientem albo integratorem systemu, doprowadzić do końca dowolnie rozbudowane systemy bezpieczeństwa. Szeroki wachlarz usług znajdujących się w ofercie naszej firmy pozwala klientowi wybrać interesującą go i optymalną dla jego problemu formę współpracy - od doradztwa, przez zarządzanie projektem po dostawę niezbędnych technologii i pełne wykonawstwo całego projektu.

Integracja
Zastosowanie wielu rozwiązań dostarczanych przez różnych producentów wymaga ich efektywnego połączenia w spójną całość.
Instalacja
Należy do najprostszych z oferowanych usług. Zapewnia ona jedynie uruchomienie sprzętu/oprogramowania w podstawowym zakresie.
Wdrożenia
Wdrożenie systemu wymaga określenia potrzeb danej organizacji, właściwej konfiguracji wszystkich elementów systemu oraz przygotowania koniecznych procedur i przeszkolenia przyszłych użytkowników. W każdym przypadku wdrażanie systemu informatycznego jest przedsięwzięciem unikalnym, ze względu na zastosowane rozwiązania, specyfikę firmy i wymagania użytkowników.
Dostosowanie rozwiązań
Wiele firm i instytucji wymaga nietypowych rozwiązań w zakresie oprogramowania. Z pomocą przyjdzie państwu nasz zespół programistów.
Analiza potrzeb i projektowanie
Podstawą naszych relacji z klientem jest dogłębne zrozumienie jego potrzeb i wybranie najodpowiedniejszego rozwiązania.
Wsparcie
Usługa wsparcia technicznego gwarantuje pomoc w eksploatacji posiadanego oprogramowania, sprzętu czy systemów. Zakres wsparcia jest ustalany indywidualnie, zgodnie z potrzebami klienta.
Serwis
Pomimo iż dostarczany przez nas sprzęt jest najwyższej jakości, niestety nie da się wyeliminować całkowicie awarii. Można jednak zminimalizować jej skutki oraz zredukować jej czas trwania do minimum i to właśnie jest zadaniem naszych specjalistów.
Personalizacja
Dostosowanie do indywidualnych potrzeb, umożliwia umieszczenie informacji takich jak: nazwa lub logo firmy, dane pracownika czy choćby dobranie odpowiedniej kolorystyki dla dostarczanych przez nas kart elektronicznych oraz różnych akcesoriów.
Szkolenia
Oferujemy szkolenia w zakresie obsługi naszych rozwiązań i produktów. Organizujemy również seminaria poświęcone wielu aspektom technologii bezpieczeństwa. Programy zajęć zostały opracowane przez czołowych specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa i dotyczą najnowocześniejszych sprzętowych i programistycznych osiągnięć współczesnej kryptografii.
Doradztwo
Dobór sposobu rozwiązywania problemów i osiągania celów z zakresu ochrony informacji.