CryptoTech - Strona główna  
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI
KIGEiT
 
Certyfikacja CSCIP
CSCIP
Strona główna : Kontakt
Zapytanie handlowe
Jak zamówić towar
Kontakt

CryptoTech S.A.

ul. Puszkarska 7H
30-644 Kraków

Budynek C w kompleksie B4B Bonarka, drugie piętro.


Numery telefonów

tel: (012) 260 9292
fax: (012) 260 9226

Prosimy o kierowanie zapytań handlowych za pośrednictwem formularza http://support.cryptotech.com.pl/sales/?select=question lub na adres e-mail sales@cryptotech.com.pl

Zgłoszenia problemów technicznych dotyczących zakupionych u nas produktów należy dokonać przy użyciu formularza http://support.cryptotech.com.pl/forms/

W innych sprawach prosimy o kontakt pod adresem info@cryptotech.com.pl

http://www.cryptotech.com.pl


KRS:0000653867
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydz.Gosp.
Kapitał zakładowy: 3 920 000,00 PLN - wpłacony w całości
NIP:677-21-82-381
REGON:356357350

Lokalizacja Cryptotech na Google Maps

Plan najbliższego otoczenia

PARKING:

1. Parking dla Gości znajduje się bezpośrednio przy Budynku F, w którym zlokalizowane jest biuro CryptoTech (ograniczone ilość miejsc). Przy wjeździe na parking należy pobrać kartę parkingową z automatu. Przed opuszczeniem parkingu należy kartę zarejestrować elektronicznie w Recepcji Budynku F.

Wyjazd z parkingu znajduje się z drugiej strony budynków kompleksu budynków biurowych Bonarka4Business. Szlaban wyjazdowy uruchamia się przez włożenie wcześniej zarejestrowanej karty parkingowej.

2. Alternatywny, większy parking znajduje się w podziemiach Galerii Bonarka (duża ilość miejsc parkingowych). Z poziomu parkingu należy wyjechać na poziom galerii i po wyjściu głównym wyjściem z Galerii Bonarka przejść rozległy plac znajdujący się pomiędzy Galerią a kompleksem budynków biurowych, w kierunku komina, przy którym znajduje się wejście do Budynku F (na drugim piętrze znajduje się biuro CryptoTech).