CryptoTech - Strona głównaGazele Biznesu 2014 
Fundusze UE
Fundusze UE
 
Certyfikat ISO 9001:2015
ISO 9001:2015
 
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI
KIGEiT
 
Certyfikacja CSCIP
CSCIP
Strona główna : Rozwiązania : Ochrona Ecommerce
CryptoTech UPO Appliance
CryptoCard dla korporacji
Podpis elektroniczny
Elektroniczna Legitymacja Studencka
Masowy podpis elektroniczny
Bezpieczna poczta
Systemy VPN
Bezpieczna witryna
Systemy PKI
Ochrona Ecommerce
Kontrola dostępu i uprawnień
Ochrona e-commerce

Profesjonalna ochrona e-commerce oferuje największy stopień zabezpieczenia do aplikacji korzystających z formularzy HTTP, obsługujących płatności elektroniczne i transfery bankowe. Zgodność ze standardami umożliwia dostosowanie rozwiązania do każdego zbioru urządzeń uwierzytelniających użytkownika, takich jak systemy kart elektronicznych lub tokenów USB. Dodatkowym atutem jest wsparcie dla infrastruktury klucza publicznego (PKI), ułatwiające stosowanie certyfikatu użytkownika w procesie zawierania bezpiecznych transakcji.

Istota ochrony handlu elektronicznego

Proces zawierania transakcji handlowych i bankowych poprzez sieć jest jedną z najbardziej wrażliwych i podatnych na zagrożenia operacji przeprowadzanych w Internecie. Z tego powodu istotne jest bezpieczeństwo typu "end-to-end", które chroni transakcję na każdym etapie jej przeprowadzania.

Rola standardów

Zróżnicowanie współczesnego rynku IT powoduje konieczność oferowania otwartych propozycji, które nie wykluczają integracji z dowolnym z wielu szeroko rozpowszechnionych systemów e-commerce. Nasze systemy ochrony e-commerce, oparte na sprawdzonych technologiach, spełniają ten warunek i stanowią rozwiązanie problemu bezpieczeństwa handlu elektronicznego.