CryptoTech - Strona głównaGazele Biznesu 2014 
Fundusze UE
Fundusze UE
 
Certyfikat ISO 9001:2015
ISO 9001:2015
 
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI
KIGEiT
 
Certyfikacja CSCIP
CSCIP
Strona główna : Promocje : Tani Carbon dla naszych klientów
Tani Carbon dla naszych klientów
CryptoCard Suite do pobrania

Tani Carbon dla naszych klientów

Karty CryptoCard PKI pojawiły się w naszej ofercie w roku 2000, a karty CryptoCard multiSIGN w 2003. Karty te używane są do dzisiaj przez wielu naszych Klientów. W roku 2011 premierę miała nasza najnowsza karta - CryptoCard Carbon, będąca następczynią poprzednich konstrukcji. W obecnych czasach, kiedy coraz szybciej zmieniają się systemy operacyjne, standardy i wymagania rynku, coraz trudniejsze staje się utrzymanie wstecznej kompatybilności nowego oprogramowania ze starszymi produktami.

Obsługa poprzednich typów kart w nowych wersjach dostarczanego przez nas oprogramowania jest sporym obciążeniem, które wpływa na wydajność i elastyczność kolejnych wersji pakietu CryptoCard Suite. Co więcej, starsze karty są używane przez coraz mniejszą grupę użytkowników, choć nakład pracy na zapewnienie wsparcia dla takich produktów jest ciągle podobny. Chcemy skupić się na rozwijaniu nowej funkcjonalności i na wsparciu dla nowych wersji systemów operacyjnych, włączając w to szeroko wykorzystywane, aktualne produkty.

Dlatego też podjęliśmy decyzję o stopniowym wycofywaniu wsparcia dla starszych kart z kolejnych wersji oprogramowania.

Klienci posiadający aktywne kontrakty wsparcia technicznego oczywiście będą otrzymywali wsparcie dla zakupionych wersji oprogramowania, ale nowe oprogramowanie będzie stopniowo pozbawione wsparcia dla starszych kart CryptoCard PKI i CryptoCard multiSIGN lub wsparcie to będzie ograniczone (np. praca tylko w trybie "read only").

Z myślą o klientach, którzy wciąż posiadają nasze starsze produkty kartowe przygotowaliśmy możliwość wymiany posiadanych kart na nowoczesne karty CryptoCard Carbon, na atrakcyjnych warunkach.

Korzyści płynące z takiej wymiany to między innymi:

 • szybszy procesor i szybsza komunikacja z kartą (protokół T=1),
 • większa pamięć (68kB),
 • możliwość korzystania z dłuższych kluczy kryptograficznych (RSA 2048 bit),
 • możliwości korzystania z bezpieczniejszej funkcji skrótu w ramach podpisu elektronicznego - SHA256
 • możliwość używania kart w najnowszych wersjach systemu operacyjnego Windows 8.x (także za pośrednictwem alternatywnych interfejsów CNG API), a także w popularnych dystrybucjach Linux oraz MacOS X,
 • zgodność z dotychczasowymi aplikacjami wykorzystującymi interfejsy Microsoft CryptoAPI i PKCS#11

Przygotowana dla naszych Klientów, specjalna oferta działa zgodnie z następującymi zasadami:

 • każdy użytkownik karty CryptoCard multiSIGN lub CryptoCard PKI ma prawo do zakupu karty CryptoCard Carbon na specjalnych warunkach,
 • użytkownik ma prawo do zakupu maksymalnie takiej liczby kart Carbon ilu kart starszych typów aktualnie używa,
 • wymagane jest podanie numerów seryjnych posiadanych kart,
 • specjalna cena dla pojedynczej karty CryptoCard Carbon to 49 zł wraz z rocznym wsparciem technicznym dla oprogramowania lub 54 zł z dwuletnim wsparciem technicznym na standardowych warunkach (ceny netto),
 • liczba kart dostępnych w promocji jest ograniczona,
 • promocja obejmuje karty w specjalnej, limitowanej, czarnej wersji kolorystycznej (obrazek poniżej)
 • udzielamy rocznej gwarancji na kartę elektroniczną

Awers i rewers karty CryptoCard Carbon

Strona produktu CryptoCard Carbon.

Klientów zainteresowanych tą specjalną ofertą prosimy o podanie liczby kart i numerów seryjnych w e-mailu przesłanym na adres sales@cryptotech.com.pl. Zapraszamy.