CryptoTech - Strona głównaGazele Biznesu 2014
Fundusze UE
Fundusze UE

Certyfikat ISO 9001: 2008
ISO 9001:2008

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI
KIGEiT

Certyfikacja CSCIP
CSCIP
Strona główna : O firmie : Oferty pracy
Klienci
Partnerzy
Polityka prywatności
Ankieta
Oferty pracy
English info

Prosimy o wysyłanie na adres praca@cryptotech.com.pl ofert zawierających list motywacyjny oraz CV z tekstem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Adres korespondencyjny:

CryptoTech S.A.

ul. Puszkarska 7H
30-644 Kraków

Zapraszamy do składania ofert na następujące stanowiska:
StanowiskoZakres obowiązkówWymagania
Konsultant IT projektowanie rozwiązań systemowych i sieciowych z zakresu bezpieczeństwatechnologie internetowe, kryptografia, e-security
Programista programowanie niskopoziomowe (sterowniki, interfejsy, serwisy) i systemowe, C/C++, assembler, Javabardzo dobra znajomość protokołów rodziny TCP/IP, platforma Win32, Solaris, Linux lub systemy embedded
Projektant/Programista programowanie obiektowe C++ lub Java, .net Win32/Solaris/Linuxbardzo dobra znajomość protokołów rodziny TCP/IP, mile widziana znajomość bezpiecznych protokołów SSL, IPSEC, S/MIME, modelu PKI, kryptografii
Wdrożeniowiec wdrażanie specjalistycznego oprogramowania i sprzętudoświadczenie we wdrażaniu systemów operacyjnych 2000/2003/XP, Solaris, Linux, HP-UX, baz danych, serwerów aplikacyjnych, urządzeń infrastruktury sieciowej.
Specjalista wsparcia zapewnienie wsparcia dla systemów e-security (specjalistyczne oprogramowanie i sprzęt)doświadczenie we wdrażaniu i wsparciu aplikacji pracujących w środowiskach systemów operacyjnych NT, Solaris, Linux oraz infrastruktury sieciowej LAN/Internet
Tester jakości oprogramowania projektowanie i realizacja scenariuszy testowych, testy jednostkowe, funkcjonalne, wydajnościowe, budowa i zarządzanie środowiskiem testowym, utrzymanie i rozwijanie procesu zapewnienia jakości oprogramowania wg lekkich metodyk wytwarzania i testowania oprogramowania, zarzadząnie wersjonownaiem i dokumentacją użytkową, wspieranie zespołu developerskiego. znajomość zagadnień testowania (w tym projektowania testów jednostkowych, integracyjnych, funkcjonalnych), narzędzi wspomagających testowanie, umiejętność konfiguracji środowisk testowych Windows, Linux, Solaris (testy kodu w C++, .NET, Java), mile widziana znajomość lekkich metodyk programowania i testowania, pożądana chociaż ogólna znajomość zagadnień bezpieczeństwa, język angielski.

Zapewniamy

  • doskonałe warunki pracy w naszym biurze
  • kontakt z nowymi technologiami
  • premie za realizację nadmiarowych zadań
  • pracę w małym, koleżeńskim zespole
  • pracę w firmie niszowej o liczącej się na rynku pozycji
  • szkolenia
  • dużą elastyczność w zakresie czasu pracy

Praca na umowę (czas nieokreślony) dla sprawdzonych współpracowników.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami